GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy Wystawiamy Martwa Natura

Martwa Natura

Email Drukuj PDF

Wernisaż wystawy pt. „Martwa Natura”

W piątek 27 grudnia 2019 roku w Centrum Seniora odbył się pokaz zdjęć wykonanych przez nasze koleżanki i kolegów z Grupy Fotograficznej GF16x24 zatytułowany „Martwa Natura” . Pomysłodawcą i koordynatorem wystawy była Barbara Brzezińska z GF16x24, a przy urządzaniu wystawy i poczęstunku dla gości pomagali: Jadwiga Konkol, Elżbieta Orłowska, Teresa Szewczyk, Janina Pasieka, Marian Kowalski, Roman Majchrzycki i Włodzimierz Szymański. Otwarcia wystawy dokonali Pani Marcelina Błaszczyk animatorka szczecińskiego Centrum Seniora i kierownik GF16x24 Marian Kowalski. Będąc pod wrażeniem ciekawych i pomysłowych zdjęć podziękowali wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wystawy i wyrazili nadzieję na dalszą współpracę.

W imieniu Zarządu naszego Stowarzyszenia Ewa Tlołka wyraziła zachwyt i pogratulowała uczestnikom pomysłowych kadrów z „Martwą Naturą”.

Redaktor Radia Szczecin prowadzący „Radiową Migawkę” pan Andrzej Kutys odwiedził naszą wystawę i przeprowadził krótki wywiad z kierownikiem zespołu GF16x24. Wywiad zostanie wyemitowany 5 stycznia 2020 roku w radiowej „Migawce”.

Zapraszamy wszystkich do zwiedzania wystawy w styczniu i lutym 2020 roku.

Tekst opracowały: Eleonora Jakubiak i Barbara Brzezińska, zdjęcia Elżbieta Orłowska, Teresa Szewczyk, Roman Majchrzycki i Mirosław Kachnowicz