GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Coś o Nas Członkowie GF16x24

Członkowie

Członkowie

Email

 

Od młodych lat architektura była mi bliska. Kiedyś było projektowanie, dziś chwytam w kadr piękne budowle i krajobraz.

Barbara Brzezińska
i jej zdjęcia w galerii Picasa

* * *

W życiu ważne są tylko chwile. Te piękne i najpiękniejsze, te cenne i najcenniejsze. Warto je utrwalać jak najlepiej.

Jak to zrobić ?

O tym zamierzam się dowiedzieć na zajęciach grupy fotograficznej GF 16x24.

Jolanta Catewicz

* * *

Parę  lat temu, prezent od Św. Mikołaja w postaci aparatu cyfrowego Canon urzekł mnie swoja prostotą obsługi i innymi umiejętnościami i tak zostało do dzisiaj - przyjaźnimy się z aparatem, rozglądamy się po świecie i utrwalamy  jego piękno.

Grażyna Iwanowska

* * *

Moi przodkowie spędzili wiele lat w Chinach budując miasto Harbin. Wywarło to duży wpływ na całe moje życie. M.in. lubię grać w brydża i fotografować. Dołączyłam do grupy fotograficznej GF16x24 z nadzieją na doskonalenie swoich skromnych umiejętności.

Eleonora Jakubiak

* * *

W życiu zawodowym zajmowałam się ochroną środowiska przed degradacją. Fotografując staram się zatrzymywać w kadrze piękno tego środowiska i chwil które mamy ... na które czekamy.

Krystyna Jurkowska
i jej zdjęcia w galerii Picasa


* * *

Prowadzę dość aktywny tryb życia. Zdjęcia robiłem od młodych lat. Dokumentowałem miejsca pobytu, wydarzenia rodzinne i zawodowe. Lubiłem fotografować przyrodę. Dbałem jedynie o wykonanie zdjęć ostrych. Od czasu, gdy zostałem przyjęty do grupy GF 16x24, wysłuchałem wykładów oraz wskazówek doświadczonych koleżanek i kolegów na temat fotografii i teraz próbuję robić zdjęcia w miarę poprawne. Doskonała atmosfera w grupie, wzajemna pomoc, ćwiczenia praktyczne przy ocenie wykonanych zdjęć oraz udzielane wskazówki  zachęcają do podnoszenia kwalifikacji i dalszego doskonalenia jednego z moich hobby.

Mirosław Kachnowicz

* * *

Uwielbiałam wędrówki po górskich szlakach, cieszyły kwiaty kwitnące na działce, ale cały czas poświęcałam pracy, bo przygotowanie do zajęć ze studentami zajmowało mi mnóstwo czasu - pracowałam jako wykładowca na Politechnice Szczecińskiej.

Teraz "już nic nie muszę", jak to już ktoś tu napisał, i mogę się zająć tym co lubię. A lubię fotografować.

W grupie, przebywając z twórczymi, utalentowanymi, przemiłymi osobami mam szansę doskonalić swoje umiejętności. Chciałabym, by moje zdjęcia "dały się oglądać".

Jadwiga Konkol

* * *

Wędrówki górskie, spacery leśnymi ścieżkami, fotografowanie przyrody i ciekawych miejsc oraz taniec – to moje pasje. I niech tak zostanie jak najdłużej.

Tatiana Kowalik

i jej zdjęcia w galerii Picasa


* * *


jestem :)

Romualda Kotkowska
i jej zdjęcia w galerii Picasa


* * *

Fotografia to moje hobby od lat studenckich. Pierwszy aparat to SMENA, potem ZENIT B i ZENIT 12XP. Robiłem zdjęcia, wywoływałem filmy i  wykonywałem odbitki w ciemni. Potem były aparaty i filmy kolorowe KODAKA. Technicznie "cofnąłem się". Pierwszy aparat cyfrowy to kompakt OLIMPUS SP- 500UZ. Od 3 lat używam lustrzanki NIKON D40. Poprzez fotografię dokumentowałem wydarzenia z życia rodziny, z odbywanych podróży (turystyka to moje kolejne hobby) a także z życia zawodowego     (ciekawe urządzenia i operacje techniczne). Lubię  fotografować przyrodę, architekturę a także fotografię reportażową. Zapisałem się na SUTW w 2013 r. Grupa Fotograficzna GF16x24 daje mi możliwość pogłębienia mojej wiedzy i spędzenia czasu w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze.

Marian Kowalski

* * *


Czesław Bogoń

***

Lubię a raczej uwielbiam muzykę, śpiew ptaków, wędrówki po lasach i górach. Kocham zachód słońca, szczególnie nad wodą... a wodę? – nieee, woda jest mokra. Lubię bawić się fotografowaniem aby móc po wielokroć podziwiać zatrzymaną w kadrze naturę. Poprawiać zdjęcia, wprowadzać w nich takie zmiany aby nadać im wygląd obrazu albo zmontować zdjęcie z innym, dodać dziwne efekty, oprawić w kolorową ramkę. Wierzę, że z czasem uda mi się robić ciekawsze, a może nawet wyjątkowe fotki. A może... może nawet skończę jako profesjonalista, wszak przebywam w wśród artystycznie utalentowanych dusz.

Olga Kulpa
i jej zdjęcia w galerii Picasa

* * *

Moja przygoda z fotografią zaczęła się gdy dostałem aparat fotograficzny typu Smiena 8 na moją pierwszą komunię, od tego czasu zacząłem fotografować i odbierać zdjęcia u fotografa. Zabawę w foto trwa już długie lata. Do Zespołu Foto zapisałem się w 2002 roku i tak do dnia dzisiejszego jest to moja pasja i moje zadowolenie, prawdopodobnie do końca życia. Moje prace można zobaczyć w galerii Picasa i na koncie w Wikipedii

Roman Majchrzycki
i jego zdjęcia w galerii Picasa


* * *

Czy nie dopada Cię czasem pewien rodzaj przygnębienia, że bawisz się fotografią już od jakiegoś czasu, ale masz wrażenie że stoisz w miejscu? Co zrobić aby nie popaść w pewien marazm - zapisz się do Grupy 16x24 !!!

Janina Pasieka

* * *


Jestem emerytką. Mam wspaniałą rodzinę / sześcioro wnucząt/. Czas pracuje na moją korzyść. Mogę swój czas poświęcić na moje zainteresowania: fotografią i nauką języka niemieckiego. Lubię czytać książki. Stosownie do wieku uprawiam sport: gimnastykę, nordic walking, spacery. Obecnie poszerzam swoje hobby ucząc się jak wykonać kreatywne zdjęcia w Grupie GF16x24 aby sprawiały mi satysfakcję.

Stanisława Sidorowicz

* * *
Wanda Hładoń

***

Małgorzata Skoczowska

* * *

 

Z zawodu jestem nauczyciel-bibliotekarz. Obecnie lubię bawić się w fotografowanie. Mam jedną córkę i jedną najukochańszą wnuczkę Ewunię i kiedy mogę to robię jej fotki. Uwielbiam zwiedzać i podróżować.

Grażyna Stasiak

* * *

Studia ekonomiczne i praca zawodowa to już przeszłość.
Teraz  już nic nie muszę.
Lubię podróże i kocham turystykę.
Nie piszę pamiętników ani reportaży z moich wojaży, ale robię zdjęcia.
Realizuję swoje marzenia.
Przychodząc do tak wspaniałego zespołu jakim jest GF16x24, chcę zgłębiać wiedzę  o fotografowaniu i obudzić w sobie fotograficzny zmysł.

Czy to się uda.....?

Teresa Szewczyk

* * *

Fotografią zajęłam się po przejściu na emeryturę. Szukając kadrów do robienia zdjęć, zobaczyłam jaki świat jest piękny. Teraz codziennie spoglądam na niebo, na jego zmieniające się kolory, dostrzegam piękno przyrody która nas otacza. Staram się podnosić swoje kwalifikacje, poprzez udział w plenerach i warsztatach fotograficznych.

Bożena Żylińska
i jej zdjęcia w galerii Picasa

* * *