GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Coś o Nas Członkowie GF16x24

Członkowie

Członkowie

Email

 

Od młodych lat architektura była mi bliska. Kiedyś było projektowanie, dziś chwytam w kadr piękne budowle i krajobraz.

Barbara Brzezińska
i jej zdjęcia w galerii Picasa

* * * 


W życiu zawodowym zajmowałam się ochroną środowiska przed degradacją. Fotografując staram się zatrzymywać w kadrze piękno tego środowiska i chwil które mamy ... na które czekamy.

Krystyna Jurkowska
i jej zdjęcia w galerii Picasa


* * *

Prowadzę dość aktywny tryb życia. Zdjęcia robiłem od młodych lat. Dokumentowałem miejsca pobytu, wydarzenia rodzinne i zawodowe. Lubiłem fotografować przyrodę. Dbałem jedynie o wykonanie zdjęć ostrych. Od czasu, gdy zostałem przyjęty do grupy GF 16x24, wysłuchałem wykładów oraz wskazówek doświadczonych koleżanek i kolegów na temat fotografii i teraz próbuję robić zdjęcia w miarę poprawne. Doskonała atmosfera w grupie, wzajemna pomoc, ćwiczenia praktyczne przy ocenie wykonanych zdjęć oraz udzielane wskazówki  zachęcają do podnoszenia kwalifikacji i dalszego doskonalenia jednego z moich hobby.

Mirosław Kachnowicz

* * *

Uwielbiałam wędrówki po górskich szlakach, cieszyły kwiaty kwitnące na działce, ale cały czas poświęcałam pracy, bo przygotowanie do zajęć ze studentami zajmowało mi mnóstwo czasu - pracowałam jako wykładowca na Politechnice Szczecińskiej.

Teraz "już nic nie muszę", jak to już ktoś tu napisał, i mogę się zająć tym co lubię. A lubię fotografować.

W grupie, przebywając z twórczymi, utalentowanymi, przemiłymi osobami mam szansę doskonalić swoje umiejętności. Chciałabym, by moje zdjęcia "dały się oglądać".

Jadwiga Konkol

* * *

Wędrówki górskie, spacery leśnymi ścieżkami, fotografowanie przyrody i ciekawych miejsc oraz taniec – to moje pasje. I niech tak zostanie jak najdłużej.

Tatiana Kowalik

i jej zdjęcia w galerii Picasa


* * *


 


Fotografia to moje hobby od lat studenckich. Pierwszy aparat to SMENA, potem ZENIT B i ZENIT 12XP. Robiłem zdjęcia, wywoływałem filmy i  wykonywałem odbitki w ciemni. Potem były aparaty i filmy kolorowe KODAKA. Technicznie "cofnąłem się". Pierwszy aparat cyfrowy to kompakt OLIMPUS SP- 500UZ. Od 3 lat używam lustrzanki NIKON D40. Poprzez fotografię dokumentowałem wydarzenia z życia rodziny, z odbywanych podróży (turystyka to moje kolejne hobby) a także z życia zawodowego     (ciekawe urządzenia i operacje techniczne). Lubię  fotografować przyrodę, architekturę a także fotografię reportażową. Zapisałem się na SUTW w 2013 r. Grupa Fotograficzna GF16x24 daje mi możliwość pogłębienia mojej wiedzy i spędzenia czasu w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze.

Marian Kowalski

* * *Lubię a raczej uwielbiam muzykę, śpiew ptaków, wędrówki po lasach i górach. Kocham zachód słońca, szczególnie nad wodą... a wodę? – nieee, woda jest mokra. Lubię bawić się fotografowaniem aby móc po wielokroć podziwiać zatrzymaną w kadrze naturę. Poprawiać zdjęcia, wprowadzać w nich takie zmiany aby nadać im wygląd obrazu albo zmontować zdjęcie z innym, dodać dziwne efekty, oprawić w kolorową ramkę. Wierzę, że z czasem uda mi się robić ciekawsze, a może nawet wyjątkowe fotki. A może... może nawet skończę jako profesjonalista, wszak przebywam w wśród artystycznie utalentowanych dusz.

Olga Kulpa
i jej zdjęcia w galerii Picasa

* * *

Moja przygoda z fotografią zaczęła się gdy dostałem aparat fotograficzny typu Smiena 8 na moją pierwszą komunię, od tego czasu zacząłem fotografować i odbierać zdjęcia u fotografa. Zabawę w foto trwa już długie lata. Do Zespołu Foto zapisałem się w 2002 roku i tak do dnia dzisiejszego jest to moja pasja i moje zadowolenie, prawdopodobnie do końca życia. Moje prace można zobaczyć w galerii Picasa i na koncie w Wikipedii

Roman Majchrzycki
i jego zdjęcia w galerii Picasa


* * *

Czy nie dopada Cię czasem pewien rodzaj przygnębienia, że bawisz się fotografią już od jakiegoś czasu, ale masz wrażenie że stoisz w miejscu? Co zrobić aby nie popaść w pewien marazm - zapisz się do Grupy 16x24 !!!

Janina Pasieka

* * *


Jestem emerytką. Mam wspaniałą rodzinę / sześcioro wnucząt/. Czas pracuje na moją korzyść. Mogę swój czas poświęcić na moje zainteresowania: fotografią i nauką języka niemieckiego. Lubię czytać książki. Stosownie do wieku uprawiam sport: gimnastykę, nordic walking, spacery. Obecnie poszerzam swoje hobby ucząc się jak wykonać kreatywne zdjęcia w Grupie GF16x24 aby sprawiały mi satysfakcję.

Stanisława Sidorowicz

* * *
Wanda Hładoń

***

Małgorzata Skoczowska

* * *

 

Z zawodu jestem nauczyciel-bibliotekarz. Obecnie lubię bawić się w fotografowanie. Mam jedną córkę i jedną najukochańszą wnuczkę Ewunię i kiedy mogę to robię jej fotki. Uwielbiam zwiedzać i podróżować.

Grażyna Stasiak

* * *

Studia ekonomiczne i praca zawodowa to już przeszłość.
Teraz  już nic nie muszę.
Lubię podróże i kocham turystykę.
Nie piszę pamiętników ani reportaży z moich wojaży, ale robię zdjęcia.
Realizuję swoje marzenia.
Przychodząc do tak wspaniałego zespołu jakim jest GF16x24, chcę zgłębiać wiedzę  o fotografowaniu i obudzić w sobie fotograficzny zmysł.

Czy to się uda.....?

Teresa Szewczyk

* * *