GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Konkursy Fotograficzne

Linki do konkursów fotograficznych

Email Drukuj PDF

 

Fotografia Miesiąca 2018


Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne im. E. Hartwiga zaprasza do udziału w cyklicznym konkursie fotograficznym „Fotografia Miesiąca 2018”. Termin nadsyłania prac na konkurs – do ostatniego dnia miesiąca włącznie. Każdy uczestnik konkursu może przesłać na konkurs max. 2 prace na dowolny temat. Prace muszą być wykonane w latach 2017-18. Prace na konkurs należy przesyłać tylko w formie cyfrowej zapisane jako JPG na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Regulamin konkursu.Konkurs empikfoto 2018

10. Jubileuszowa edycja Konkursu Fotograficznego Empikfoto obejmuje 3 kategorie tematyczne – Portret, Natura, Podróże. W konkursie można zgłosić od 1 do 5 zdjęć. Do wyboru są trzy kategorie: PORTRET, NATURA, PODRÓŻE.

Zgłoszenia do 23 września 2018.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Regulamin konkursu


Perły Polskiej Przyrody

Konkurs fotograficzny ma na celu prezentację różnorodności przyrodniczej Polski poprzez przybliżenie szerokiemu gronu odbiorców walorów przyrodniczych naszego kraju. Tematyka tegorocznego konkursu fotograficznego obejmuje następujące kategorie: grzyby, rośliny, owady, ptaki, ssaki, krajobrazy. Zdjęcia należy przesłać wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową do 17 października 2018 r.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Regulamin konkursu

Konkurs fotografii teatralnej

Startuje IV edycja Konkursu Fotografii Teatralnej, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Do tegorocznego Konkursu można zgłaszać prace wykonane między 1 września 2017 a 31 sierpnia 2018. Laureaci otrzymają nagrody w wysokości – kolejno: 10 tys., 6 tys. i 4 tys. zł. Każdy uczestnik może zgłosić prace w dwóch kategoriach: „teatralne zdjęcie sezonu” (kategoria A) oraz „zestaw dokumentacyjny ze spektaklu”, którego premiera odbyła się w sezonie artystycznym 2017/2018 (Kategoria B). Zgłoszenia do 30 września 2018 r.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Regulamin konkursu.

 

Podlasie w obiektywie

Tematem konkursu jest PODLASIE, z jego architekturą, przyrodą, ludźmi, całą mozaiką kulturową. Organizator nie narzuca podziałów tematycznych, stwarza pole do dowolnej interpretacji fotografującego, zależnej od jego wrażliwości i spostrzegawczości.

Prace na konkurs należy zgłaszać do końca września 2018 r.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Regulamin konkursu.


Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne Olsztyn 2018

Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne to coroczny, organizowany od 2004 roku przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ogólnopolski konkurs skierowany do wszystkich zainteresowanych fotografią. Tematyka konkursu obejmuje kategorie: człowiek (portret, reportaż, akt, ludzie), przyroda (pejzaż, fauna, flora) oraz architektura.

Prace na konkurs należy zgłaszać do końca września 2018 r.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Regulamin konkursu.

Życie jest piękne

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Życie jest piękne”.Zgłoszenia można przesyłać do 10 października 2018 r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się podczas Gali Finałowej 7.12.2018 r. w Kieleckim Centrum Kultury.

Dla 12 laureatów Konkursu przewidziane są nagrody pieniężne wysokości po 1000 zł. Zwycięskie fotografie będą tworzyć kalendarz na 2019 r., drukowany przez Organizatora Konkursu. Dodatkowo prace laureatów zostaną umieszczone w specjalnie skonstruowanych kasetonach na budynku Kieleckiego Centrum Kultury.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Regulamin konkursu.


14. Wielki Konkurs National Georaphic

Trwa nabór prac konkursowych do 14 edycji Konkursu Fotograficznego National Geographic. Terytorium wykonywania zdjęć do konkursu przez uczestników jest obszar całego świata, a udział w konkursie jest bezpłatny.

Prace konkursowe przyjmowane są w 4 kategoriach tematycznych: Ludzie, Krajobraz, Zwierzęta, Fotoreportaż. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie JPG. Dłuższy bok zdjęcia powinien mieć nie mniej niż 2400 pixeli. Zgłoszenia do 7 października 2018 r.

 

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Regulamin konkursu.