GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy Wystawialiśmy

Historia wystaw

Książnica Pomorska

Email Drukuj PDF

 

   Wernisaż wystawySzczecin moje miasto”  - 04.11.2013r

 

   Zaproszenie na wernisaż zdjęć i obrazów „Szczecin moje miasto”  w Książnicy Pomorskiej dotarło do mieszkańców naszego miasta , którzy licznie przybyli w poniedziałek na godzinę 17.00 do gmachu biblioteki.

   Wszystkich przybyłych przywitał dyrektor Książnicy Lucjan BĄBOLEWSKI. Wystawę otworzył wojewoda szczeciński Wojciech DROŻDŻ, a z ramienia Uniwersytetu głos zabrała Pani prezes Grażyna MĄDRY-IWANOWSKA i przewodnicząca zespołu „BohemaWanda ŻYCHNIEWICZ.

   Na wystawie znalazło się 15 zdjęć naszych koleżanek i kolegów, które z dużym zainteresowaniem były oglądane i komentowane. Jak na każdym wernisażu miłym akcentem był poczęstunek, o który zadbały panie, które upiekły pyszne ciasta. Dziękujemy im za to.

   Nie zapomnieliśmy również o aparatach fotograficznych, z których zdjęcia tworzą pełny obraz  tego co działo się na wernisażu i jaką miłą atmosferę stworzyły trzy zespoły: grupa „GF 16x24”,Bohema” i „Foto-Video, których prace zostały wystawione.

   Podziękowania za wkład w przygotowanie i wyeksponowanie prac fotograficznych należą się wszystkim koleżankom i kolegom, którzy aktywnie włączali się do prac nad wystawą. Wystawa została zamknięta 29.11.2013

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

" KRAJOBRAZY".
Jednostka Wojskowa 2901 PODJUCHY
18.10.2013 -20.12.2013
Wystawa zdjęć GF 16X24 pn." KRAJOBRAZY".
Urlopy były za nami. Czas na miłe wspomnienia wakacyjne, więc nadarzyła się znakomita okazja by zaprezentować nasze zdjęcia. Piękne widoki,soczyste kolory i ciekawe ujęcia   przyciągały oko widza.
Humory się poprawiły i praca była przyjemniejsza - tak powiedziała jedna kobieta żołnierz.

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

  Jednostka Wojskowa 2901 – PODJUCHY 

 15.07.2013-18.10.2013

 Wystawa zdjęć GF 16x24 nt „ ZAPACHY PRZYRODY”

 

   Lipiec, miesiąc słońca,ciszy, spokoju i urlopów. Nic mylnego jeśli chodzi o pracę Klubu jednostki, gdzie wystawione zdjęcia naszej grupy zachwycały żołnierzy przebywających po raz kolejny w progach obiektu kultury.

Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Email Drukuj PDF

SZCZECIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA- czerwiec 2013

Kolejnym jakże barwnym  tematem powieszonych  zdjęć w SSM jest „ JESIEŃ”. W kolekcji zdobiącej ściany   korytarzy można oglądać zdjęcia naszych koleżanek i kolegów. O ich wyborze zadecydowały między innymi takie elementy jak: kadrowanie ,rozdzielczość, ostrość, korekcja tonalna i ogólne wrażenie. Zadbaliśmy o każdy szczegół, co wpłynęło na niewątpliwy wygląd profesjonalnego zdjęcia.

Nowe zdjęcia pojawiły się jesienią 2013r.

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

DOM KOMBATANTA

maj 2013 r. -  luty 2014

Urokliwy  Szczecin tak  urzekł pensjonariuszy „ domu wiecznej radości”, że postanowiliśmy wymienić tylko zdjęcia już obejrzane na inne związane za Szczecinem nt „ Kościoły”. Ta mała zmiana dekoracji miała miejsce w piękny słoneczny piątek w wykonaniu Basi O. i Grażyny S. Bacznie wszystkiemu przyglądał się jeden z podopiecznych i gospodarz domu – woźny. Powrót do domu był również owocny i sympatyczny, bo w ruch poszły aparaty fotograficzne gdy nasze oczy wypatrzyły nieziemskie barwy kwiatów. Fotki zrobiłyśmy i jeszcze mieszkanka tego osiedla obdarzyła nas bukietem białych puchatych gałązek kaliny. Ach , jak ładnie miałyśmy potem w mieszkanku.

Strona 3 z 7