GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy Wystawialiśmy

Historia wystaw

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

PIĘKNY SZCZECIN

Wystawa zdjęć „Piękny Szczecin” z dniem 22.04.2013 roku zaingurowała obchody 68 rocznicy wyzwolenia Szczecina w Klubie Jednostki Wojskowej 2901 w Podjuchach.

Rokrocznie wracamy pamięcią do roku 1945, kiedy to jeszcze  w nocy z 25 na 26 kwietnia wstrząsały miastem potężne detonacje, a w porcie zatapiano pozostałe jeszcze statki.  Wysadzano w powietrze dźwigi, nabrzeża portowe. Waliły się mosty, miastem wstrząsały eksplozje bomb lotniczych, paliły się magazyny. Wojska niemieckie opuszczały miasto.

Więcej…

Zespół Szkół Ogółnokształcących nr 6

Email Drukuj PDF

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓŁNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6

PLAC MARIACKI 1

W ramach przygotowań do Warsztatów zaprezentowaliśmy w dniu 11.04.2013 siedem zdjęć z serii „Kwiaty” oraz „Ogrody  i parki” w holu  Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6  przy Placu Mariackim 1. Wystawa trwała jeden dzień.

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

KOŚCIOŁY – ZACHODNIOPOMORSKIE "

Od 1 marca 2013 roku w Klubie JW. 2901 w Podjuchach

   Architektura sakralna to bez wątpienia najczęstszy temat realizowany w czasie plenerów, spacerów czy wycieczek. Stanowi przy tym nasze naturalne otoczenie, jest więc łatwo dostępnym motywem dla fotografujących.

 Kolejna wystawa zdjęć naszej Grupy Fotograficznej w jednostce wojskowej dotyczy kościołów naszego województwa. Czas rekolekcji, post i zdjęcia kościołów to wspaniała okazja dla prezentacji tematu KOŚCIOŁY. Wystawa prezentowana jest w Klubie dla żołnierzy i pracowników cywilnych jednostki.

 Wystawa przedstawiająca budynki sakralne trwała do 22.04.2013.

                                                                             

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Email Drukuj PDF

PIĘKNO ZIEMI POMORZA ZACHODNIEGO

W dniu 23.02.2013r. spotkaliśmy się w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68 w celu przygotowania następnej naszej wystawy fotograficznej „Piękno Ziemi Pomorza Zachodniego”.

Pani Małgosia Lichtańska udostępniła nam salę w której rozkręcaliśmy ramy i wkładaliśmy do ram nasze zdjęcia.Przygotowaliśmy 34 zdjęcia. Na parterze powiesiliśmy 24 zdjęcia a pozostałe zdjęcia miała powiesić p. Małgosia na pierwszym piętrze.

Pani Małgosia poczęstowała nas kawą i herbatą a pani Dyrektor Urszula Pańka osobiście witała się z każdym z nas w wyjątkowo serdeczny sposób.

Było trochę pracy, ale zgrana ekipa: Basia Brzezińska, Małgosia, Iwonka, Wala, Jadzia, Romek, dwóch Cześków i ja sprawnie przygotowała wystawę.

Romka przywiozła nam brakujące karteczki do zdjęć.

 

Biblioteka Główna Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego

Email Drukuj PDF

     BIBLIOTEKA GŁÓWNA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO

                               Styczeń - październik  2013 r.

  „ Piękny Szczecin” oraz „Ogrody i parki” to kolejne  tematy  wystawy, którą prezentowaliśmy w   pięknym, nowoczesnym budynku  Biblioteki Głównej ZUT. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń to 7000m kwadratowych. Nasze zdjęcia zostały wyeksponowane w holach. Na dole w ramach zakupionych przez Bibliotekę włożyliśmy 10 zdjęć z serii „ Ogrody i parki”. Na górze powiesiliśmy 24 zdjęcia z serii „Piękny Szczecin”.

   Ta najnowsza, niedawno ukończona inwestycja, której dyrektorem jest mgr Anna Grzelak-Rozenberg, starszy kustosz dyplomowany, otworzyła naszej Grupie możliwość pokazania się  ze swoimi fotografiami w środowisku  naukowym.

Strona 4 z 7