GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy Wystawialiśmy

Historia wystaw

Jednostka Wojskowa Podjuchy

Email Drukuj PDF

KRAJOBRAZY

KLUB JW. 2901, PODJUCHY 17.01.2013 R.

„Krajobrazy" to kolejny temat zdjęć wystawy dla żołnierzy i pracowników 5 Pułku Inżynieryjnego w Podjuchach. Tym razem tak się złożyło na wystawie znalazły się zdjęcia Romy i Jurka. Dużym zainteresowaniem cieszyły się cieniutkie trawy wodne z okolic Połczyna Zdroju oraz dwa gołąbki w kroplach wodnej fontanny z Kołobrzegu. Dzięki naszym zdjęciom surowy korytarz wojskowy nabrał ciekawego charakteru obiektu wystawowego.

Prezentacja zdjęć o tematyce "Krajobrazy" trwała do dnia 1 marca 2013

Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Email Drukuj PDF

  WYSTAWA W SZCZECIŃSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ  PRZY ULICY JODŁOWEJ 7A.

 

Już od 11.12.2012 roku pracownicy Spółdzielni oraz  mieszkańcy i   interesanci załatwiający swoje sprawy w siedzibie  Spółdzielni mogli podziwiać wystawę zdjęć Grupy GF 16x24. Aż do 4.06.2013 prezentowane były kwiaty, ogrody i parki. Piękne barwy kwiatów, urokliwe zakątki zieleni cieszyły oczy , co przy zimowej aurze stwarzało niepowtarzalny klimat ciepła i spokoju, a czas spędzony w kolejce nie był już taki męczący , co można było usłyszeć od odwiedzających administrację.

Kolejne wystawy fotograficzne będą dotyczyły różnych tematów jak również będą to zdjęcia autorskie.

Wystawiając nasze zdjęcia w SSM chcielibyśmy w ten sposób serdecznie podziękować Prezesowi Spółdzielni za umożliwienie Grupie Fotograficznej 16x24 korzystania z pomieszczeń spółdzielni, umożliwiających nam rozwijanie się w dziedzinie fotografii i propagowanie jej.

 

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

PIĘKNY SZCZECIN

Kolejna odsłona zdjęć " Piękny Szczecin " nastąpiła w Domu Kombatanta 5 grudnia 2012 roku. Tym razem zajaśniało nie tylko na zdjęciach, ale i w oczach miłych pensjonariuszy. Oko cieszył biały śnieg, słoneczny krajobraz.A ponieważ wkrótce były Święta Bożego Narodzenia wypadało nam złożyć wszystkim Seniorom spokojnych i radosnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Zmiana zdjęć nastąpiła  w maju.

JEDNOSTKA WOJSKOWA PODJUCHY

Email Drukuj PDF

 WYSTAWA FOTOGRAFICZNA "ILE TYCH ZWIERZĄT ? "

Październik 2012 rok

   Klub Jednostki Wojskowej 2901 w Podjuchach w ramach współpracy z naszą grupą eksponuje zdjęcia zwierząt dla środowiska wojskowego i pracowników cywilnych jednostki. Miłą niespodziankę zrobiły nam dzieci z przedszkola, którym podczas zwiedzania koszarów najbardziej podobały się nasze zwierzaki. Na pamiątkę mamy fotkę zwierząt i maluchów

Centrum Kultury MANUARTEFAKTURA

Email Drukuj PDF

 PIĘKNO ZIEMI POMORZA ZACHODNIEGO 

 

 

W piątek 19 października 2012 roku nastąpiło uroczyste otwarcie wernisażu „Piękno Ziemi Pomorza Zachodniego”. Na miejsce wystawy udostępniono nam pomieszczenia przy Kościele Salezjańskim, ulica Witkiewicza 64 w Centrum Kultury MANUARTEFAKTURA. Przygotowanie zdjęć do wystawy zajęło nam kilka miesięcy, zdjęcia robiliśmy podczas naszych plenerów fotograficznych. Wystawa była wspólnym dziełem wszystkich członków Grupy Fotograficznej GF 16 x 24, ale za jej przygotowanie   była odpowiedzialna nasza koleżanka Roma Kotkowska.

Więcej…

Strona 5 z 7