GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Plenery

Plenery

PLENER: ROŚCIN- PSZCZELNIK - MYŚLIBÓRZ

Email Drukuj PDF

4.04.2014r.   Plener : Rościn – Rościn-Krajeński – Pszczelnik – Myślibórz

Jest godzina 9.00, nasza grupa ładuje się do busika i klops bo brakuje dwóch miejsc dla czekających na prawobrzeżu koleżanek. Szybko podjęta decyzja i następuje wymiana samochodu na większy. Teraz już bez przeszkód docieramy do zaplanowanych miejscowości.

Fotografowanie zaczęliśmy od pięknego jeziora, a następnie dotarliśmy do  wsi Rościn, gdzie mogliśmy podziwiać jakże okazały pałac z 2 połowy XVIII wieku wybudowany przez rodzinę von Bredow, obecnie znacznie zdewastowany.

Więcej…

PLENER W KARPACZU

Email Drukuj PDF

Plener w Karpaczu  01-07.03.2014

 

W dniach od 1 do 7 marca siedem osób z naszego zespołu było na plenerze w Karpaczu.

Więcej…

ZIMOWY PLENER W PARKU KASPROWICZA

Email Drukuj PDF

Zimowy plener w Parku Kasprowicza

 

Po długim oczekiwaniu tej zimy na śnieg, w ostatnim dniu stycznia 2014 r. wybraliśmy się na oś. Łękno do Parku J. Kasprowicza, by rozpocząć tegoroczne plenery.

Więcej…

ZACHODNIOPOMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI

Email Drukuj PDF

ZACHODNIOPOMORSKI URZĄD  WOJEWÓDZKI – plener fotograficzny

7.01.2014 r.

Któż z nas nie zna pięknego gmachu Urzędu Wojewódzkiego  znajdującego się na Wałach Chrobrego? Tego jednak co zobaczyliśmy  podczas zwiedzania  okazałej siedziby wojewody przeszło nasze wyobrażenie, zwłaszcza, że było na co patrzeć jak i było co wydeptywać.

Więcej…

PLENER JESIENNY 2013 - jez. GŁĘBOKIE

Email Drukuj PDF

Plener „Jesienny”. Głębokie 2013r.

W  sobotę 19 pażdziernika o  godzinie  11.00 licznie stawiliśmy się  na końcowym przystanku Głębokiego . Celem fotografowania był krajobraz jesienny. Piękny las i jezioro w kolorach żółci, czerwieni, brązu , zieleni stały się obiektem naszych fotografii. Niejednokrotnie już w różnych porach roku fotografowaliśmy te tereny, ale za każdym razem odkrywamy coś nowego. Aparaty chodziły na pełnych obrotach, myszkowaliśmy po górkach, polanach, mokradłach. Czasami nie widzieliśmy się nawzajem, aby po chwili natknąć się na kogoś za krzakami.

Więcej…

Strona 6 z 8