GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Wystawa w Domu Kombatanta ul..Romera

Email Drukuj PDF

Wystawa w Domu Kombatanta przy ul .Romera

Tekst i zdjęcia Stanisława Sidorowicz

Nasza wystawa w Domu Kombatanta ul. Romera 21 Szczecin została zmieniona 23.06.2022r Obecnie tematem wystawy są ,,Kwiaty polne i woda”. Jak zawsze przy wymianie zdjęć spotykamy się z zainteresowaniem personelu jak też pensjonariuszy z Domu Kombatanta, którzy nie tylko z zainteresowaniem oglądają nasze zdjęcia, ale też są zainteresowani jak nasza Grupa GF16x24 działa. Jak i gdzie robimy zdjęcia, w jaki sposób je przygotowujemy na wystawę by tak ładnie wyglądały. Pani Helenka S. jest zawsze zainteresowana wymianą naszych zdjęć i chętnie nam pomaga w pracy, jest nam bardzo miło że możemy razem współpracować. Obecnie w Domu Kombatanta ul. Krucza 3 Szczecin także wymieniamy zdjęcia. Tematem wystawy jest ,,Malowane wodą” Spotykamy się z życzliwością Pani Wiktorii P. która z nami współpracuje i stwarza warunki do pracy przy wymianie. Również w mieszkańcach Domu Kombatanta wzbudzamy zainteresowanie naszymi zdjęciami. Praca w tak sprzyjających warunkach jakie stwarzają Pani Helenka i Pani Wiktoria, to przyjemność i daje dużo satysfakcji.

'Barwy jesieni" wystawa w Bibliotece ZUT

Email Drukuj PDF

"BARWY JESIENI" wystawa w Bibliotece ZUT

12 kwietnia 2022 kilka osób (Stasia, Basia, Bożenka, Marian i Roman) spotkało się w Bibliotece Głównej ZUT w celu przygotowania i oprawienia w ramy zdjęć do prezentacji ich w tutejszej Galerii.

Uzgodnionym jesienią tematem zdjęć były, wówczas aktualne, "Barwy jesieni". Pandemia opóźniła termin wystawy. Ostatecznie zdjęcia zostały powieszone w Galerii 13 kwietnia, czego dopilnowała koleżanka Bożena Żylińska. Tym razem nie było uroczystego wernisażu ale wystawa jest dostępna dla zwiedzających i prezentuje się bardzo pięknie.

 

Tekst: Barbara Brzezińska, zdjęcia Bożena Żylińska i Roman Majchrzycki

Podróże małe i duże

Email Drukuj PDF

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

 

Od 21 grudnia 2021 r. w Centrum Seniora można oglądać nową wystawę "Nasze podróże małe i duże". Prezentowanych jest tam dwadzieścia kilka zdjęć autorstwa członków GF16x24. Jest to nasza trzecia wystawa w tej placówce. Przygotowaniem tej ekspozycji zajęła się ekipa pod kierownictwem Stanisławy Sidorowicz.

Tym razem z powodów pandemicznych nie było oficjalnego wernisażu ale wystawa cieszy gości i stałych bywalców Centrum Seniora.

 

tekst: Barbara Brzezińska, zdjęcia Stanisława Sidorowicz i Marian Kowalski

 

Wystawa szopek

Email Drukuj PDF

WYSTAWY SZOPEK

W Święta Bożego Narodzenia i w czasie okołoświątecznym członkowie GF16x24 prezentowali na dwóch wystawach swoje zdjęcia szopek bożonarodzeniowych.

Grażyna Stasiak przygotowała wystawę w Klubie 5 Pułku Inżynieryjnego w Podjuchach

a Bożena Żylińska zorganizowała wystawę w kościele Św. Krzyża przy ul. Wieniawskiego w Szczecinie. Obie wystawy cieszyły oko oglądających je żołnierzy i parafian.

 

tekst: Barbara Brzezińska, zdjęcia Bożena Żylińska i Grażyna Stasiak

Wernisaż w Centrum Seniora

Email Drukuj PDF

WERNISAŻ w Centrum Seniora

W piątek 6 marca 2020r. w Centrum Seniora odbył się kolejny wernisaż wystawy zdjęć członków Grupy Fotograficznej GF16x24. Temat prac to: „LINIA, KOLOR, ŚWIATŁO”. Na otwarcie wernisażu przybyli zaproszeni goście w osobach: Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku ze Szczecina – pani Magdalena Richter, członek Zarządu SUTW – pani Elżbieta Kawa, dziennikarz Radia Szczecin prowadzący radiową Migawkę – pan Andrzej Kutys, zaprzyjaźnione koleżanki i koledzy z grupy Foto-Video i Klubu Seniora „Koniczynka” oraz nasi fotografowie wraz z rodzinami. Spotkanie rozpoczął kierownik Marian Kowalski, który nawiązał do tematu wystawy i wyboru zdjęć, dziękując jednocześnie organizatorom za zaangażowanie i pracę. Organizatorka wystawy Barbara Brzezińska udzieliła wywiadu dziennikarzowi, informując go o naszej Grupie, działalności i sukcesach. Było słodko i uroczyście. Obecne w tym dniu panie otrzymały od panów piękne czerwone róże z okazji Dnia Kobiet.

Opr. Grażyna Stasiak, zdjęcia Roman Majchrzycki i Mirosław Kachnowicz

 

Strona 1 z 7