GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Święto Wojska Polskiego. Podjuchy 14.08.2015r.

Email Drukuj PDF

Święto Wojska Polskiego w Jednostce wojskowej 2901 w Podjuchach

14.08.2015r.

Od rana zjawiali się w Jednostce zaproszeni goście, aby wspólnie z żołnierzami spędzić ten, jakże uroczysty dzień dla wojska. Wśród nich pojawili się z aparatami członkowie  naszej grupy, tj. Iwonka, Czesław i Marian z żoną. Miałam przyjemność ugościć ich i pokazać miejsce mojej pracy, bibliotekę. O określonej godzinie udaliśmy się na plac apelowy, aby wziąć udział w głównej uroczystości  tj. składania meldunków, przemówieniu dowódcy, wręczaniu odznaczeń i defiladzie żołnierzy. Było więc co fotografować . Najciekawsze zdjęcia  wykorzystałam przygotowując wystawę z okazji Święta Wojsk Lądowych we wrześniu .  Nie mogę nie wspomnieć o pysznej grochówce wojskowej i grillowanej kiełbasce pod żołnierskim  namiotem w  upalny dzień sierpniowy.

Bardzo dziękuję autorom zdjęć za ich udostępnienie.                             Grażyna Stasiak

Dom Kobatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej

Email Drukuj PDF

Wystawa "Fascynacje morskie" w Domu Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej

Dnia 24 czerwca 2015r. zainaugurowałyśmy wystawianie naszych prac w nowym miejscu - Domu Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej" przy ul. Romera w Szczecinie. Nasze zdjęcia uświetniły odbywający się w końcu czerwca VIII Wojewódzki Przegląd Piosenki Żeglarskiej Domów Pomocy Społecznej. Swoje prace zaprezentowały: Barbara Brzezińska, Jadwiga Konkol i Barbara Olszewska - kurator wystawy.

Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Email Drukuj PDF

Kolejny etap...


W dniu 28 kwietnia w budynku Szczecińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Jodłowej 7 Grupa Fotograficzna "GF16X24" wymieniła dotychczasową ekspozycję zdjęć autorskich Krysi Jurkowskiej, Bożeny Żylińskiej i Romka Majchrzyckiego, na zespołową wystawę prac z cyklu "Zwierzęta".

Na pierwszym piętrze przeważają zwierzęta rodzime: pies, kot,. koń, wiewiórka itp. , na drugim zaś egzotyczniejsze: małpa, struś, lew, szop - pracz i inne - sfotografowane albo w ogrodach zoologicznych, w trakcie wycieczek turystycznych lub na fermach hodowlanych.

Swoje prace zaprezentowało 12 autorów: Cz. Bogoń, W. Hładoń, M. Kachnowicz, R. Kotkowska, Cz. Kramarz, O. Kulpa, R. Majchrzycki, I. Mindykowska, B. Olszewska, J. Pasieka, S. Sidorowicz oraz G. Stasiak.

Kolejna zmiana ekspozycji nastąpi w tych pomieszczeniach już po wakacjach, kiedy zostanie zaprezentowany nowy temat fotograficzny i nowe prace.

Czesław Kramarz

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

Wystawa  " Kwiaty"

 

 

 

Dnia 16.04.2015r. wymienione zostały zdjęcia na stałej wystawie w Domu Kombatanta.
Tym razem prezentujemy fotografie kwiatów wykonane przez:  Krystynę Jurkowską, Jadwigę Konkol, Tatianę Kowalik, Olgę Kulpę, Romana Majchrzyckiego, Barbarę Olszewską i Bożenę Żylińską.
Mamy nadzieję, że zdjęcia będą się podobały mieszkańcom i odwiedzających ich gościom.

Wystawa będzie eksponowana przez całe lato, nowy temat pojawi się jesienią.

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

Kolejna wymiana zdjęć w Domu Kombatanta. Prezentujemy zdjęcia inspirowane wodą, światłem i ruchem. Mamy nadzieję, że zdjęcia będą się podobały, a oglądający znajdą coś dla siebie. Jako, że wiosna, tuż, tuż wkrótce wyruszymy na plener w poszukiwaniu pierwszych wiosennych kwiatków, które pokażemy na kolejnej wystawie.

Wystawa została zdjęta 16 kwietnia, tematem nowej są kwiaty, choć nie tylko wiosenne!

Strona 3 z 7