GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

Wystawa zdjęć w Jednostce Wojskowej 2901 w Podjuchach.

Sierpień 2014r. - Marzec 2015.

  1. „ Światło i woda „ – autorstwa : Barbary Olszewskiei i Romki Kotkowskiej
  2. „ Chorwacja” i „ Krajobrazy” : Wandy Hładoń

Obie wystawy cieszyły się dużym zainteresowaniem żołnierzy, a szczególnie tych, którzy sami fotografują. Gratulacje dla wymienionych koleżanek.

Biblioteka ZUT

Email Drukuj PDF

PIĘKNO POMORZA ZACHODNIEGO

 

Więcej…

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

 


WYSTAWA W DOMU KOMBATANTA - 13.02.2014

Dnia 13.02.2014  razem z Jadzią Konkol wymieniłyśmy zdjęcia w Domu Kombatanta. Tematyką fotografii była jesień. Wieszając zdjęcia spotkałyśmy się z dużym zaciekawieniem osób,  które tu przychodziły. Zdjęcia podobały się pensjonariuszom.

Wystawa prezentowana była do dnia 9 października 2014r.

Więcej…

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie

Email Drukuj PDF

Wernisaż wystawy zdjęć Grupy GF 16x24 pt „Piękno Ziemi Pomorza Zachodniego” 12 maja 2015r.
w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii
w Szczecinie

Wystawa zdjęć została zorganizowana w ramach naszej współpracy z dyrekcją Centrum Onkologii w Szczecinie. Otwarcia dokonała z-ca dyr. ds.lecznictwa dyr. Małgorzata Talerczyk i dr Mariusz Holicki w obecności licznej reprezentacji członków koła, pielęgniarek, kierownika grupy plastycznej pani Wandy Żychniewicz, pacjentów oraz osób w tym czasie tam przebywających. Po krótkich, ale jakże miłych słowach gospodarzy o fotografiach zdobiących Centrum i o  ich autorach oraz związkach nas łączących, głos zabrał, człowiek wielu talentów,  kierownik  Czesław Kramarz, który pięknymi, poetyckimi słowami podziękował za możliwość wystawiania zdjęć i długotrwałą współpracę z dyrekcją szpitala. Nie mniej pięknie wypowiedziała się też Romka Kotkowska – kurator tejże wystawy. Pozwoliła sobie na chwilę wspomnień, kilka refleksji,  podkreślając siłę i rolę sztuki w życiu każdego człowieka. O dokumentację fotograficzną z imprezy  zadbała ze strony szpitala pani Ada Pniewska oraz nasz reporter Romek Majchrzycki dzięki temu przejdziemy do historii Centrum Onkologii. Nie można nie wspomnieć o pięknie zastawionym stole z cukierniczymi wypiekami i napojami. Możemy być dumni z tego, że wnosimy radość i uśmiech na twarzach oglądających nasze zdjęcia pacjentów, a o taki właśnie odbiór nam chodzi. Podziękowania należą się wszystkim tym, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do wyeksponowania wystawy.

Autor: Grażyna Stasiak

Zdjęcia: R. Majchrzycki i M. Kachnowicz

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

Gościnnie na opłatku w Boże Narodzenie 2013 roku w 5 pułku inżynieryjnym w Podjuchach

20 grudnia miała miejsce wystawa zdjęć nt „ Szopki Bożonarodzeniowe miasta Szczecina” w Klubie 5pinż w Podjuchach. Podniosła uroczystość dzielenia się opłatkiem odbyła się w obecności dowódcy płk dypl.Jacka Kwiatkowskiego, kapelana, oficerów, podoficerów, żołnierzy, pracowników cywilnych i zaproszonych gości.

Nasze zdjęcia budziły duże zainteresowanie i były ozdobą wieczerzy opłatkowej.

Strona 4 z 7