GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Email Drukuj PDF

SZCZECIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA- czerwiec 2013

Kolejnym jakże barwnym  tematem powieszonych  zdjęć w SSM jest „ JESIEŃ”. W kolekcji zdobiącej ściany   korytarzy można oglądać zdjęcia naszych koleżanek i kolegów. O ich wyborze zadecydowały między innymi takie elementy jak: kadrowanie ,rozdzielczość, ostrość, korekcja tonalna i ogólne wrażenie. Zadbaliśmy o każdy szczegół, co wpłynęło na niewątpliwy wygląd profesjonalnego zdjęcia.

Nowe zdjęcia pojawiły się jesienią 2013r.

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

DOM KOMBATANTA

maj 2013 r. -  luty 2014

Urokliwy  Szczecin tak  urzekł pensjonariuszy „ domu wiecznej radości”, że postanowiliśmy wymienić tylko zdjęcia już obejrzane na inne związane za Szczecinem nt „ Kościoły”. Ta mała zmiana dekoracji miała miejsce w piękny słoneczny piątek w wykonaniu Basi O. i Grażyny S. Bacznie wszystkiemu przyglądał się jeden z podopiecznych i gospodarz domu – woźny. Powrót do domu był również owocny i sympatyczny, bo w ruch poszły aparaty fotograficzne gdy nasze oczy wypatrzyły nieziemskie barwy kwiatów. Fotki zrobiłyśmy i jeszcze mieszkanka tego osiedla obdarzyła nas bukietem białych puchatych gałązek kaliny. Ach , jak ładnie miałyśmy potem w mieszkanku.

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

PIĘKNY SZCZECIN

Wystawa zdjęć „Piękny Szczecin” z dniem 22.04.2013 roku zaingurowała obchody 68 rocznicy wyzwolenia Szczecina w Klubie Jednostki Wojskowej 2901 w Podjuchach.

Rokrocznie wracamy pamięcią do roku 1945, kiedy to jeszcze  w nocy z 25 na 26 kwietnia wstrząsały miastem potężne detonacje, a w porcie zatapiano pozostałe jeszcze statki.  Wysadzano w powietrze dźwigi, nabrzeża portowe. Waliły się mosty, miastem wstrząsały eksplozje bomb lotniczych, paliły się magazyny. Wojska niemieckie opuszczały miasto.

Więcej…

Zespół Szkół Ogółnokształcących nr 6

Email Drukuj PDF

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓŁNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6

PLAC MARIACKI 1

W ramach przygotowań do Warsztatów zaprezentowaliśmy w dniu 11.04.2013 siedem zdjęć z serii „Kwiaty” oraz „Ogrody  i parki” w holu  Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6  przy Placu Mariackim 1. Wystawa trwała jeden dzień.

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

KOŚCIOŁY – ZACHODNIOPOMORSKIE "

Od 1 marca 2013 roku w Klubie JW. 2901 w Podjuchach

   Architektura sakralna to bez wątpienia najczęstszy temat realizowany w czasie plenerów, spacerów czy wycieczek. Stanowi przy tym nasze naturalne otoczenie, jest więc łatwo dostępnym motywem dla fotografujących.

 Kolejna wystawa zdjęć naszej Grupy Fotograficznej w jednostce wojskowej dotyczy kościołów naszego województwa. Czas rekolekcji, post i zdjęcia kościołów to wspaniała okazja dla prezentacji tematu KOŚCIOŁY. Wystawa prezentowana jest w Klubie dla żołnierzy i pracowników cywilnych jednostki.

 Wystawa przedstawiająca budynki sakralne trwała do 22.04.2013.

                                                                             

Strona 5 z 7