GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

Gościnnie na opłatku w Boże Narodzenie 2013 roku w 5 pułku inżynieryjnym w Podjuchach

20 grudnia miała miejsce wystawa zdjęć nt „ Szopki Bożonarodzeniowe miasta Szczecina” w Klubie 5pinż w Podjuchach. Podniosła uroczystość dzielenia się opłatkiem odbyła się w obecności dowódcy płk dypl.Jacka Kwiatkowskiego, kapelana, oficerów, podoficerów, żołnierzy, pracowników cywilnych i zaproszonych gości.

Nasze zdjęcia budziły duże zainteresowanie i były ozdobą wieczerzy opłatkowej.

Biblioteka ZUT

Email Drukuj PDF

 

Tematem naszej kolejnej wystawy w Bibliotece Głównej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego są „Barwy jesieni”.

Więcej…

Książnica Pomorska

Email Drukuj PDF

 

   Wernisaż wystawySzczecin moje miasto”  - 04.11.2013r

 

   Zaproszenie na wernisaż zdjęć i obrazów „Szczecin moje miasto”  w Książnicy Pomorskiej dotarło do mieszkańców naszego miasta , którzy licznie przybyli w poniedziałek na godzinę 17.00 do gmachu biblioteki.

   Wszystkich przybyłych przywitał dyrektor Książnicy Lucjan BĄBOLEWSKI. Wystawę otworzył wojewoda szczeciński Wojciech DROŻDŻ, a z ramienia Uniwersytetu głos zabrała Pani prezes Grażyna MĄDRY-IWANOWSKA i przewodnicząca zespołu „BohemaWanda ŻYCHNIEWICZ.

   Na wystawie znalazło się 15 zdjęć naszych koleżanek i kolegów, które z dużym zainteresowaniem były oglądane i komentowane. Jak na każdym wernisażu miłym akcentem był poczęstunek, o który zadbały panie, które upiekły pyszne ciasta. Dziękujemy im za to.

   Nie zapomnieliśmy również o aparatach fotograficznych, z których zdjęcia tworzą pełny obraz  tego co działo się na wernisażu i jaką miłą atmosferę stworzyły trzy zespoły: grupa „GF 16x24”,Bohema” i „Foto-Video, których prace zostały wystawione.

   Podziękowania za wkład w przygotowanie i wyeksponowanie prac fotograficznych należą się wszystkim koleżankom i kolegom, którzy aktywnie włączali się do prac nad wystawą. Wystawa została zamknięta 29.11.2013

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

" KRAJOBRAZY".
Jednostka Wojskowa 2901 PODJUCHY
18.10.2013 -20.12.2013
Wystawa zdjęć GF 16X24 pn." KRAJOBRAZY".
Urlopy były za nami. Czas na miłe wspomnienia wakacyjne, więc nadarzyła się znakomita okazja by zaprezentować nasze zdjęcia. Piękne widoki,soczyste kolory i ciekawe ujęcia   przyciągały oko widza.
Humory się poprawiły i praca była przyjemniejsza - tak powiedziała jedna kobieta żołnierz.

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

  Jednostka Wojskowa 2901 – PODJUCHY 

 15.07.2013-18.10.2013

 Wystawa zdjęć GF 16x24 nt „ ZAPACHY PRZYRODY”

 

   Lipiec, miesiąc słońca,ciszy, spokoju i urlopów. Nic mylnego jeśli chodzi o pracę Klubu jednostki, gdzie wystawione zdjęcia naszej grupy zachwycały żołnierzy przebywających po raz kolejny w progach obiektu kultury.

Strona 5 z 8