GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

PIĘKNY SZCZECIN

Kolejna odsłona zdjęć " Piękny Szczecin " nastąpiła w Domu Kombatanta 5 grudnia 2012 roku. Tym razem zajaśniało nie tylko na zdjęciach, ale i w oczach miłych pensjonariuszy. Oko cieszył biały śnieg, słoneczny krajobraz.A ponieważ wkrótce były Święta Bożego Narodzenia wypadało nam złożyć wszystkim Seniorom spokojnych i radosnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Zmiana zdjęć nastąpiła  w maju.

JEDNOSTKA WOJSKOWA PODJUCHY

Email Drukuj PDF

 WYSTAWA FOTOGRAFICZNA "ILE TYCH ZWIERZĄT ? "

Październik 2012 rok

   Klub Jednostki Wojskowej 2901 w Podjuchach w ramach współpracy z naszą grupą eksponuje zdjęcia zwierząt dla środowiska wojskowego i pracowników cywilnych jednostki. Miłą niespodziankę zrobiły nam dzieci z przedszkola, którym podczas zwiedzania koszarów najbardziej podobały się nasze zwierzaki. Na pamiątkę mamy fotkę zwierząt i maluchów

Centrum Kultury MANUARTEFAKTURA

Email Drukuj PDF

 PIĘKNO ZIEMI POMORZA ZACHODNIEGO 

 

 

W piątek 19 października 2012 roku nastąpiło uroczyste otwarcie wernisażu „Piękno Ziemi Pomorza Zachodniego”. Na miejsce wystawy udostępniono nam pomieszczenia przy Kościele Salezjańskim, ulica Witkiewicza 64 w Centrum Kultury MANUARTEFAKTURA. Przygotowanie zdjęć do wystawy zajęło nam kilka miesięcy, zdjęcia robiliśmy podczas naszych plenerów fotograficznych. Wystawa była wspólnym dziełem wszystkich członków Grupy Fotograficznej GF 16 x 24, ale za jej przygotowanie   była odpowiedzialna nasza koleżanka Roma Kotkowska.

Więcej…

Galeria Prezydencka przy Urzędzie Miejskim w Szczecinie

Email Drukuj PDF

 NASZ SZCZECIN

Galeria Prezydencka mieści się na piętrze Urzędu Miasta Szczecina i tu artyści ale nie tylko mogą  prezentować    swoje prace. Oczywiście na wcześniej złożony wniosek. Mieliśmy to szczęście, że nie musieliśmy długo czekać. I tak 23.08.2012  pokazaliśmy zdjęcia naszych koleżanek i jednego kolegi . Wystawa zatytułowana była „Nasz Szczecin”. Autorami fotografii byli : Basia Brzezińska i Basia Olszewska, Wanda Hładoń, Krysia Jurkowska, Roma Kotkowska, Bożena Żylińska i Romek Majchrzycki.

Więcej…

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

SZCZECIN NOCĄ

Grupa Fotograficzna GF 16 x 24 w ramach kontynuacji współpracy z Domem Kombatanta w Szczecinie 31.07.2012 zaprezentowała mieszkańcom kolejne zdjęcia. Tym razem wystawa nosi tytuł „Szczecin nocą”. Liczymy, że fotografie  spodobają sie  przebywającym w DK seniorom i  umilą im codzienne życie. Zdjęcia z cyklu "Szczecin nocą" mieszkańcy DK  mogli oglądać do czwarku 6.12.2012

Strona 6 z 7