GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Jednostka Wojskowa w Podjuchach

Email Drukuj PDF

KOŚCIOŁY – ZACHODNIOPOMORSKIE "

Od 1 marca 2013 roku w Klubie JW. 2901 w Podjuchach

   Architektura sakralna to bez wątpienia najczęstszy temat realizowany w czasie plenerów, spacerów czy wycieczek. Stanowi przy tym nasze naturalne otoczenie, jest więc łatwo dostępnym motywem dla fotografujących.

 Kolejna wystawa zdjęć naszej Grupy Fotograficznej w jednostce wojskowej dotyczy kościołów naszego województwa. Czas rekolekcji, post i zdjęcia kościołów to wspaniała okazja dla prezentacji tematu KOŚCIOŁY. Wystawa prezentowana jest w Klubie dla żołnierzy i pracowników cywilnych jednostki.

 Wystawa przedstawiająca budynki sakralne trwała do 22.04.2013.

                                                                             

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Email Drukuj PDF

PIĘKNO ZIEMI POMORZA ZACHODNIEGO

W dniu 23.02.2013r. spotkaliśmy się w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68 w celu przygotowania następnej naszej wystawy fotograficznej „Piękno Ziemi Pomorza Zachodniego”.

Pani Małgosia Lichtańska udostępniła nam salę w której rozkręcaliśmy ramy i wkładaliśmy do ram nasze zdjęcia.Przygotowaliśmy 34 zdjęcia. Na parterze powiesiliśmy 24 zdjęcia a pozostałe zdjęcia miała powiesić p. Małgosia na pierwszym piętrze.

Pani Małgosia poczęstowała nas kawą i herbatą a pani Dyrektor Urszula Pańka osobiście witała się z każdym z nas w wyjątkowo serdeczny sposób.

Było trochę pracy, ale zgrana ekipa: Basia Brzezińska, Małgosia, Iwonka, Wala, Jadzia, Romek, dwóch Cześków i ja sprawnie przygotowała wystawę.

Romka przywiozła nam brakujące karteczki do zdjęć.

 

Biblioteka Główna Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego

Email Drukuj PDF

     BIBLIOTEKA GŁÓWNA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO

                               Styczeń - październik  2013 r.

  „ Piękny Szczecin” oraz „Ogrody i parki” to kolejne  tematy  wystawy, którą prezentowaliśmy w   pięknym, nowoczesnym budynku  Biblioteki Głównej ZUT. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń to 7000m kwadratowych. Nasze zdjęcia zostały wyeksponowane w holach. Na dole w ramach zakupionych przez Bibliotekę włożyliśmy 10 zdjęć z serii „ Ogrody i parki”. Na górze powiesiliśmy 24 zdjęcia z serii „Piękny Szczecin”.

   Ta najnowsza, niedawno ukończona inwestycja, której dyrektorem jest mgr Anna Grzelak-Rozenberg, starszy kustosz dyplomowany, otworzyła naszej Grupie możliwość pokazania się  ze swoimi fotografiami w środowisku  naukowym.

Jednostka Wojskowa Podjuchy

Email Drukuj PDF

KRAJOBRAZY

KLUB JW. 2901, PODJUCHY 17.01.2013 R.

„Krajobrazy" to kolejny temat zdjęć wystawy dla żołnierzy i pracowników 5 Pułku Inżynieryjnego w Podjuchach. Tym razem tak się złożyło na wystawie znalazły się zdjęcia Romy i Jurka. Dużym zainteresowaniem cieszyły się cieniutkie trawy wodne z okolic Połczyna Zdroju oraz dwa gołąbki w kroplach wodnej fontanny z Kołobrzegu. Dzięki naszym zdjęciom surowy korytarz wojskowy nabrał ciekawego charakteru obiektu wystawowego.

Prezentacja zdjęć o tematyce "Krajobrazy" trwała do dnia 1 marca 2013

Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Email Drukuj PDF

  WYSTAWA W SZCZECIŃSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ  PRZY ULICY JODŁOWEJ 7A.

 

Już od 11.12.2012 roku pracownicy Spółdzielni oraz  mieszkańcy i   interesanci załatwiający swoje sprawy w siedzibie  Spółdzielni mogli podziwiać wystawę zdjęć Grupy GF 16x24. Aż do 4.06.2013 prezentowane były kwiaty, ogrody i parki. Piękne barwy kwiatów, urokliwe zakątki zieleni cieszyły oczy , co przy zimowej aurze stwarzało niepowtarzalny klimat ciepła i spokoju, a czas spędzony w kolejce nie był już taki męczący , co można było usłyszeć od odwiedzających administrację.

Kolejne wystawy fotograficzne będą dotyczyły różnych tematów jak również będą to zdjęcia autorskie.

Wystawiając nasze zdjęcia w SSM chcielibyśmy w ten sposób serdecznie podziękować Prezesowi Spółdzielni za umożliwienie Grupie Fotograficznej 16x24 korzystania z pomieszczeń spółdzielni, umożliwiających nam rozwijanie się w dziedzinie fotografii i propagowanie jej.

 

Strona 6 z 8