GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Klub Garnizonowy w Szczecinie

Email Drukuj PDF

 

SZCZECIN NASZE MIASTO

Wernisaż otwarcia wystawy fotograficznej Zespołu  FOTOSENIOR  pt.”Szczecin nasze miasto

W czwartek 9 lutego 2012 roku w Klubie 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie odbył się wernisaż poplenerowy. Wystawę otworzyła Pani Wanda Hładoń –

Więcej…

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Szczecinie

Email Drukuj PDF

  KRAJOBRAZY 

W ramach umowy między  ZSP nr 4 a Zespołem Fotograficznym Fotosenior 26.01.2012 zaprezentowaliśmy w budynku Szkoły na II piętrze kolejną wystawę naszych fotografii. Tym razem nosiła ona tytuł „Krajobrazy” i składała się ze zdjęć przedstawiających piękne naszym zdaniem miejsca  w Polsce  i w innych nieraz bardzo odległych krajach . Mamy nadzieję, że młodzież i nauczyciele Szkoły w ich towarzystwie  czuli się radośniej i…… może zamarzyli o wspaniałych podróżach. A podróże przecież zawsze kształcą.  

Zdjęcia z serii "Krajobrazy" byly prezentowane w Szkole do 24 kwietnia 2012.

Dom Kombatanta w Szczecinie

Email Drukuj PDF

 FOTOSENIORZY – SENIOROM  Domu Kombatanta                               

 Im. Gen. Mieczysława Boruty- Piechowicza w Szczecinie.

 

Z daleka go widać -  duży, piękny obiekt w willowej dzielnicy ( ul. Krucza ) miasta Szczecina. Mieszka w nim około 235 pensjonariuszy. Codzienne życie toczy się tu wolno i spokojnie wśród rzeżb, dekoracji i kwiatów.    Pierwszy kontakt z Dyrekcją  nawiązaliśmy już w kwietniu 2011 roku, a reprezentowali  nas Basia, Mirek, Ola i Bolek. To wtedy zapadły pewne postanowienia odnośnie współpracy polegającej na dekorowaniu i wystawianiu naszych zdjęć, które zdobiłyby wnętrze budynku.   

Więcej…

Jednostka Wojskowa Podjuchy

Email Drukuj PDF

ARMIA - NASZ PRZYJACIEL

 

   " Do woja marsz do woja "... , tak śpiewają żołnierze znaną nam piosenkę.

Tym razem, bo w grudniu do " woja ", tj. 5 PUŁKU INŻYNIERYJNEGO ( SAPERÓW ) w Podjuchach pomaszerowały nasze piękne zdjęcia SZOPEK BOŻO NARODZENIOWYCH miasta Szczecina. Towarzyszyły one żołnierzom, pracownikom i zaproszonym gościom podczas Wigilii 2011 Roku. Dowodem, że wystawa podobała się są podziękowanie jakie otrzymaliśmy a które z dumą prezentujemy. 

 

Więcej…

Architektura sakralna Pomorza Zachodniego

Email Drukuj PDF

6 stycznia 2010  w sali Świętoborzyców Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbył się wernisaż grupy twórczej SUTW zespołu Foto - Video. Zakończyły się przygotowania i zabiegi, aby zapiąć to wszystko na ostatni guzik. Niecierpliwie czekaliśmy na sygnały o tym, jakie będą odczucia i jak wystawę przyjmą goście. Otwarcia dokonała Pani Barbara Igielska, Kierownik Działu Wystaw Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, wypowiadając bardzo miłe słowa o naszej pracy. Potem dużo ciepłych słów padło pod adresem Zespołu od Pani Lucyny Chabasińskiej, Vice Prezes SUTW. Ksiądz Jan Kazieczko, proboszcz Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie pochwalił nas za pomysł upamiętniania architektury sakralnej dla potomnych. Kierownik Zespołu, Maria Soldat, podsumowała nasz siedmioletni letni dorobek. Opowiedziała o naszych fascynacjach, o naszych plenerach, rozmowach i o zachwycie towarzyszącemu robieniu zdjęć.

Więcej…

Strona 7 z 7