GF 16x24

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wystawy

Wystawy

Szopki Bożonarodzeniowe 2017 r.

Email Drukuj PDF

Szopki Bożonarodzeniowe-grudzień 2017 r.

 

W klubie Jednostki Wojskowej w Podjuchach wystawione zostały zdjęcia Szopek Bożonarodzeniowych naszych koleżanek i kolegów. Wzbudziły one duże zainteresowanie nowego kapelana wojskowego, który nie miał okazji oglądać ich wcześniej. Tak więc podziękowania i szczęścia bożego dla całej grupy GF16x24 od kierownika klubu i pracowników.

Opracowanie: Grażyna Stasiak

Wernisaż w szpitalu

Email Drukuj PDF

 

WERNISAŻ W SZPITALU

25 lipca 2017r. Grupa Fotograficzna GF16x24 otworzyła kolejną wystawę w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie. Tym razem zaprezentowaliśmy "Obrazy na wodzie" - fotografie wykonane przez wszystkich członków grupy.

 

Opracowanie Barbara Brzezińska, zdjęcia Roman Majchrzycki

Wernisaż "Obrazy na wodzie"

Email Drukuj PDF

Wernisaż "Obrazy na wodzie"

W środę 15 marca 2017 roku Grupa GF 16x24 otworzyła swoją nową wystawę zdjęć „ Obrazy na wodzie”, którą można oglądać w gmachu Biblioteki Głównej ZUT Szczecin ulica Ku Słońcu 140.Zdjęcia przygotowali i wykonali: Bożena Żylińska, Barbara Brzezińska, Romka Kotkowska, Jadwiga Konkol, Jolanta Catewicz, Tatiana Kowalik, Krystyna Jurkowska, Kazimierz Lipski, Grażyna Stasiak, Marian Kowalski, Mirosław Kachnowicz, Olga Kulpa, Roman Majchrzycki, Romualda Koczkowska, Stanisław Sidorowicz. Prezentowane wydruki wykonano w Galerii- Studio Marek Prościak.

Na wystawę przybyli zaproszeni fotograficy z Fotoklubu Zamek, Fotoklubu Szczecin, Zespołu Foto-Video SUTW, Szczecińskiego Humanistycznego Uniwersytetu Seniora z Grupy Sowa oraz znajomi, rodziny i przyjaciele naszych koleżanek i kolegów.

Kierownik Bożena Żylińska otwierając wystawę bardzo serdecznie podziękowała wszystkim gościom za tak liczne przybycie na kolejną wystawę zdjęć naszego zespołu .Następnie podkreśliła duże zaangażowanie i ogrom czasu koleżanek i kolegów podczas pracy nad każdym zdjęciem. Każde zdjęcie to niewątpliwy sukces Bożenki, Basi i Romki. Poprzeczka była postawiona bardzo wysoko -zdjęcia mają być bardzo dobre. Dzięki zaś nowoczesnej technologii druku cyfrowego, możemy oglądać na wystawie prace doskonałej jakości pod względem technicznym i tu ukłon w stronę Pana Marka Prościaka. Zdjęcia wydrukowane w formacie 35x40cm charakteryzują się wspaniałym oddaniem kolorów i kształtów. Możemy dzisiaj zadać sobie pytanie: jak się czujemy po fali opinii podziwu, zachwytu, pochwał i gratulacji od zwiedzających wystawę? Odpowiedź jest jedna: czujemy się dumni i szczęśliwi z tak pięknych zdjęć i z tego, że mamy takie kierownictwo.

Dziękujemy, gratulujemy i życzymy wielu bardzo dobrych zdjęć.

Tekst oprac. Grażyna Stasiak

Zdjęcia: Roman Majchrzycki i Mirosław Kachnowicz

Wystawy w DPS na ul, Kruczej i Romera

Email Drukuj PDF

Wystawy w  Domach Pomocy Społecznej na ul. Romera i Kruczej


 

Na początku października wymieniłam ekspozycję naszych zdjęć w obu Domach Pomocy Społecznej . Mieszkańcy domów oglądają fotografie z cyklu „Światło, linie, kolor”. Prace te były już wystawiane w Bibliotece ZUT-u, gdzie spotkały się z uznaniem oglądających. Wierzymy, że również podopiecznym DS-ów będą się podobały . Autorami zdjęć są (w kolejności alfabetycznej): Basia Brzezińska, Jan Cieślukowski, Krysia Jurkowska, Mirek Kachnowicz, Roma Kotkowska, Tania Kowalik, Romek Majchrzycki, Iwona Mindykowska, Małgosia Skoczowska i Bożena Żylińska. Przewidujemy, że prace będą eksponowane do stycznia następnego roku.

 

Opracowała Jadwiga Konkol.

 

 

 

 

 

Wystawa Szopki Bożonarodzeniowe

Email Drukuj PDF

 

Wystawa nt „ Szopki Bożonarodzeniowe” 19.12.2016r. – 5 pułk inżynieryjny w Podjuchach

 

Piękna wystawa zdjęć naszej grupy GF16x24 w wykonaniu: Bożenki Żylińskiej, Mariana Kowalskiego, Basi Brzezińskiej, Czesława Kramarza, Tatianki Kowalik, Grażyny Stasiak, Joli Catewicz i Jana Cieślikowskiego uświetniła opłatek wigilijny zorganizowany dla oficerów, pracowników cywilnych i zaproszonych gości w jednostce wojskowej. Kierownik klubu bardzo podkreślił i podziękował za współpracę jaka się nawiązała między naszą grupą fotograficzną a jednostką , czego kolejnym przykładem są dziś zdjęcia szopek, ciesząc oczy zgromadzonych.

Opr. Grażyna Stasiak


Strona 2 z 7